038 Grill

Prishtina

Rreth 038 Grill

Ne krenohemi të shërbejmë pjatat më të shijshme të pjekura në grill që me siguri do të kënaqin shijet tuaja. Menuja jonë është e mbushur me një shumëllojshmëri opsionesh duke filluar nga biftekët me lëng, mish pule të butë, ushqim deti të freskët dhe opsione vegjetariane të shijshme, të gjitha të gatuara në përsosmëri në grilat tona më të mira.

Ne përdorim vetëm përbërësit e cilësisë më të mirë, me burime lokale kurdoherë që është e mundur, për të siguruar që çdo pjatë të jetë e mbushur me shije dhe ushqim. Kuzhinierët tanë të aftë kombinojnë ekspertizën e tyre me pajisjet tona të cilësisë së lartë për të krijuar pjata që janë gatuar në perfeksion, vetëm me ekuilibrin e duhur të aromës së tymosur dhe butësisë.

Në restorantin tonë, ne ofrojmë jo vetëm ushqim të shkëlqyeshëm, por edhe një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse ku mund të uleni, të relaksoheni dhe të shijoni vaktin tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke ngrënë me miqtë ose familjen, duke festuar një rast të veçantë ose thjesht duke shijuar një natë jashtë, stafi ynë miqësor do të sigurohet që të keni një përvojë të paharrueshme.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga 038 Grill

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
044 582 222 044 582**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina