Emerald Hotel

Çagllavicë

Rreth Emerald Hotel

Si hotel rezort dhe i konferencave i parë i këtij lloji në Kosovë, Hotel Emerald kombinon elegancën me rehatinë dhe shërbimet luksoze.

Hotel Emerald ndodhet në autostradën kryesore midis Prishtinës dhe Shkupit, vetëm 10 minuta larg me makinë
nga qendra e Prishtinës dhe 15 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës.

Hotel Emerald është unik si një destinacion akomodimi, takimi dhe darkimi,
me tre restorante të ndryshme, dy llobi dhe qendër të sofistikuar SPA me qendrën sportive.

Stafi i dedikuar i hotelit është i trajnuar për t’i dalë ndesh çdo nevoje tuaj me vëmendje ndaj çdo detaji.
Ne ofrojmë një listë të gjerë shërbimesh, akomodim hotelier me hapësirë të bollshme
dhe staf profesional të gatshëm për të përmbushur pritjet e çdo udhëtari.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Emerald Hotel

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Udhëtim, Mikpritje & Turizëm
Telefoni
049 588 888 049 588**** Shfaq
Vendndodhja
Çagllavicë