Four Points by Sheraton Prishtina

Prishtina

Rreth Four Points by Sheraton Prishtina

Një oazë e rehatisë dhe mikpritjes në kryeqytetin e Kosovës.

Four Points by Sheraton Prishtina ka një dizajn modern arkitektonik, me 87 dhoma duke përfshirë dhoma me tarracë dhe suita junior. Dhomat përfshijnë shtretër komfort me katër pika, TV me ekran të sheshtë dhe Wi-Fi me shpejtësi të lartë. Ne ju inkurajojmë gjithashtu të përfitoni nga qendra jonë Una Spa & Fitness me sipërfaqe 1800 m2 me një pishinë të brendshme, së bashku me palestrën e pajisur mirë. Pikërisht jashtë hotelit, ju keni lagjen Çarshia, një bulevard me dyqane, restorante dhe bare për t’u shijuar me një përzierje të këndshme të tendencave vendase dhe ndërkombëtare. Duke ofruar një qasje freskuese për biznesin, ne kemi një dhomë moderne takimesh dhe një vend banketi, që strehon të gjithë mysafirët dhe nevojat specifike.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Four Points by Sheraton Prishtina

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
038 400 300 038 400**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina