Blini Fashion House

Prishtina

Rreth Blini Fashion House

Mirë se vini në tregtinë tonë elektronike të veshjeve luksoze. Ne jemi destinacioni juaj i preferuar për modën e stilistëve në maksimum. Nga fustanet elegante të mbrëmjes deri tek fustanet elegante të rastësishme, ne kemi një sërë stilesh që i përshtaten çdo shije. Veshjet tona janë bërë nga materialet më të mira dhe kanë stilet më të fundit, kështu që ju mund të qëndroni gjithmonë në trend. Blini tek ne dhe zbuloni luksin që meritoni.

Blini Fashion House është e vendosur në Prishtinë dhe Drenas në Kosovë. Gjërat që ne ofrojmë variojnë nga veshjet e përditshme, të lira, tek veshjet tradicionale, tek fustanet më elegante, zyrtare dhe luksoze.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Blini Fashion House

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Dizajnim & Markë mode
Telefoni
044 465 091 044 465**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina