70s Foods & Sweets

Prishtina

Rreth 70s Foods & Sweets

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të ushqimeve dhe ëmbëlsirave të shijshme që do të kënaqin çdo oreks. Menuja jonë përmban pjata të shijshme të bëra nga përbërësit më të freskët, duke përfshirë ushqime me shije, sallata të shëndetshme dhe sanduiçe të përzemërt.

Por kjo nuk është e gjitha – ne jemi gjithashtu të specializuar në ëmbëlsirat dhe pastat dekadente që janë perfekte për çdo ëmbëlsirë. Kuzhinierët tanë të aftë të ëmbëlsirave krijojnë një sërë ushqimesh të bukura dhe të shijshme, nga ëmbëlsirat dhe byrekët klasikë deri te kekët dhe biskotat krijuese.

Ne krenohemi që ofrojmë një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse për mysafirët tanë, pavarësisht nëse jeni duke ndaluar për një drekë të shpejtë ose duke u vendosur për një darkë të qetë.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga 70s Foods & Sweets

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
048 282 828 048 282**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina