Aquapark

Mitrovicë

Rreth Aquapark

Bashkohuni me ne për një përvojë të paharrueshme ngrënieje dhe argëtimi në Restorantin tonë dhe Aqua Park.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Aquapark

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
049 888 692 049 888**** Shfaq
Vendndodhja
Mitrovicë