Auto Zone

Prizren

Rreth Auto Zone

Kompania AutoZone u themelua më 9 Maj të vitit 2016 duke parë nevojën për auto dekore dhe paisje të ndryshme të veturave. Qëllimi i kompanisë është që gjithmonë të ofrojë produktet më kualitative në tregun e Kosovës dhe më gjerë.

Dërgesa në tërë rajonin
Kompania jonë bën dërgesa në tërë rajonin duke përfshirë Kosovën, Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.

Kualitet i garantuar
Produktet e cilësisë më të lart dhe kualitetit të garantuar i gjeni vetëm në dyqanet tona.

Oferta të ndryshme javore
Kemi oferta dhe zbritje të ndryshme në shumicën e produkteve çdo javë në kanalet tona të rrjeteve sociale.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Auto Zone

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Automobilistikë & Transport
Themelimi
2016
Telefoni
049 870 800 049 870**** Shfaq
Vendndodhja
Prizren