Baby Center Prishtinë

Prishtina

Rreth Baby Center Prishtinë

AVENT Phillips, Tommee Tippee, Cybex, MaxiCosi, Stokke, Quinny, Esprit dhe shumë brende tjera të njohura botërore.

Ne dyqanet Baby Center mund te gjeni program te gjere me artikuj te ndryshem te brendeve me te njohura.

Pajisjet per foshnje/bebe: karroca te femijeve, ulese per autovetura, shtreter, ulese per ushqim, luhatese, bartese per foshnje, bicikleta dhe shume e shume artikuje tjere. Mund te zgjedhni ne mes te pajisjeve shume te njohura boterore dhe te klasave te ndryshme sikur: Römer, Quinny, Maxi-Cosi, Cybex, Stokke, Bebe Confort, Peg Perego, Cam, Baby Welt, Hauck, Mutsy, MacLaren, ABC Design, Bugaboo, Joolz, Inglesina, Lemi, Wallaboo, Nania, Bellelli, BC Ride, Fillikid, Primi Sogni e shume tjere…

Orendite dhe mobilet: shtreter, dollape, tavolina per veshje te foshnjeve, ulese per ushqim, komoda – dhe te gjitha qe mund ti kerkoni per dhomen tuaj te femijeve (dekorimeper dhoma, llustere, tepiha). Mund te zgjedhni ne mes te pajisjeve cilesore me cmime dhe klasa te ndryshme: Stokke, Troll, Galipette, Geuther, Germ, Lagea…

Lodra per te vegjelit tuaj: lodra per oborr, lodra me fryerje, lodra didaktike, sete te ndryshme kreative dhe per zhvillim, lojera shoqerore e shume tjera. Programi per me te rinjte perfshine markat e njohura Tiny Love, PlayGro, Playgo, Woody, Fisher Price, Tomy, Wow, Smart Trike…, kurse femijet pak me te rritur mund te zgjedhin vetem nga lodrat me te mira sikur qe jane Lego, Zapf, Megabloks, Quercetti, Ravensburger, Hasbro, Bruder, Decofun, Klein, SES e shume e shume tjera.

Pajisje dhe materiale ndihmese per femije dhe nena: duke filluar nga biberonet e ndryshme dhe ato mashtruese e deri tek gjesendet e imeta te cilat lehtesojne perditshmerine tone. Markat e tilla dhe te ndryshme sikur Philips Avent, Bebe Confort, Bebe-Jou, BabyBjörn, Tommee Tippee, Nuk permbajne nje spekter te gjere te perzgjedhjes cilesore dhe te mrekullueshme te cilat zene vendin e merituar ne raftet tona.

Veshmbathje per me te rinjte me theks ne komfor dhe pershtatshmeri. Aq me mire edhe nese jane te krijuara me materiale me dizajne moderne me motive atraktive. Ne Baby Center rekomandojme brendet e njohura sikur Esprit, Nike, Fixoni, Color Kids, Noppies, Döll, BC Baby dhe BC Kids, e gjithashtu ofrojme zgjedhje te madhe te te brendshmeve per femijet dhe foshnjet (Noppies etj.)

Ushqimet dhe delikateset, nga ushqimet per foshnje, qumeshteve te adaptuara, lengjeve, dhe ushqimeve shtese per te ushqyerit e foshnjes e deri tek ato te embla dhe te njelmeta me markat e njohura Milupa, Hipp, Humana e te tjere…

Perzgjedhjet e produkteve kozmetike jane shume te rendesishme per kujdesin e foshnjes dhe femiut tuaj dhe Baby Center jep theks te vecante ne kete grup te produkteve. Produktet dhe preparatet e tilla per mbrojtjen e lekures dhe syve te foshnjes dhe femiut pas larjes e gjithashtu per lekuren e ndjeshme duke i perdorur produktet e njohura Bübchen, Nivea, Sebamed, Pampers, Tosama dhe keto jane vetem disa nga brendet dhe markat te cilat mund ti gjeni ne raftet e Baby Center Prishtine.

Lodrat elektronike dhe konzollat – femijet duke u rritur, gjithashtu rrisin edhe deshirat e tyre dhe per kete kemi ne dispozicion edhe lodrat elektronike, nga ato me te thjeshtat e deri tek konzollat elektronike me komplekse.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Baby Center Prishtinë

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Blerje & Shitje
Telefoni
049 712 733 049 712**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina