Baliu Furniture

Ferizaj

Rreth Baliu Furniture

Mobiliet e punuara nga ne ofrojnë një prekje unike dhe ekskluzive për çdo projekt interiori. Këto pjesë mobiliesh janë krijuar me vëmendje ndaj detajeve.

Koleksioni ynë i mobilieve është një festë e stilit, funksionalitetit dhe komoditetit. Nga dizajnet elegante dhe moderne te pjesët klasike dhe të përjetshme, ne kemi diçka për të gjithë.

Ekipa jonë po bëhet gjithnjë e më e madhe, po punojmë drejt një qëllimi: të bëjmë suksesin e shitjeve jo vetëm të mundshëm, por të pashmangshëm nga puna jonë e përbashkët.

Së bashku me ekipën e mjeshtërve dhe stilistëve tanë të aftë, kemi arritur që për 23 vite të krijojmë mobile që janë funksionale dhe estetike. Ne përdorim vetëm materialet më të mira për të siguruar që çdo pjesë që krijojmë të jetë e cilësisë më të lartë. Ne e kuptojmë se mobiliet janë një investim, prandaj ne kujdesemi shumë për të siguruar që çdo pjesë që bëjmë të jetë e qëndrueshme dhe jetëgjatë.

Themelues dhe drejtor gjeneral

“Qëllimi ynë është të krijojmë mobilie të personalizuara që tregojnë histori, duke reflektuar individualitetin e klientëve tanë dhe duke u ofruar atyre një jetë kujtimesh të dashura.”

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Baliu Furniture

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Prodhim & Fabrikë
Telefoni
044 130 433 044 130**** Shfaq
Vendndodhja
Ferizaj