Bliss Caffe

Prishtina

Rreth Bliss Caffe

Bliss Caffe shërbejmë kokrrat e kafesë me cilësi më të mirë me burim nga e gjithë bota. Baristët tanë ekspertë i pjekin dhe bluajnë me kujdes kokrrat në mënyrë të përsosur për të krijuar një filxhan kafeje të pasur dhe me shije.

Përveç pijeve tona të njohura të kafesë, ne ofrojmë gjithashtu një shumëllojshmëri të ëmbëlsirave, koktejve dhe ushqimeve të shijshme për të plotësuar pijen tuaj.

Atmosfera jonë komode dhe mikpritëse është e përkryer për t’u afruar me miqtë ose thjesht për t’u çlodhur.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Bliss Caffe

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
044 980 622 044 980**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina