BLITZ GROUP

Ferizaj

Rreth BLITZ GROUP

Mirësevini në qendrën tonë të thirrjeve gjermane! Ne jemi një ekip i përkushtuar i përfaqësuesve profesionistë të shërbimit ndaj klientit të fokusuar në ofrimin e klientëve tanë me një përvojë të shkëlqyer.

Ne e kuptojmë se çdo telefonatë është një mundësi unike për të kuptuar nevojat e klientëve tanë dhe për të përmbushur pritshmëritë e tyre. Kjo është arsyeja pse ne i kushtojmë rëndësi trajnimit dhe edukimit të rregullt të stafit tonë për t’u siguruar që ata janë të pajisur me mjetet dhe teknikat më të fundit për të ofruar një zgjidhje efektive dhe efikase.

Qëllimi ynë është t’i ofrojmë çdo klienti një përvojë të personalizuar dhe miqësore. Ne e dimë se kënaqësia e klientit është çelësi i suksesit dhe ne punojmë shumë për të siguruar që çdo telefonatë të ketë një rezultat pozitiv.

Nëse keni nevojë për mbështetje ose keni ndonjë pyetje, mos hezitoni të na kontaktoni. Qendra jonë e thirrjeve gjermane është në dispozicion 24/7 dhe ne mezi presim t’ju ndihmojmë.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga BLITZ GROUP

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Shërbimi & Mbështetja e Klientit
Telefoni
045 203 408 045 203**** Shfaq
Vendndodhja
Ferizaj