Brezovica Hotel

Ferizaj

Rreth Brezovica Hotel

NË ZEMËR TË BREZOVICËS

Shërbimi profesional është prioriteti ynë në “Brezovica” Hotel & Spa. Restorante autentike, të gjalla me një qendër SPA të mrekullueshme që ofron përvoja të paharrueshme. Pavarësisht nëse jeni duke planifikuar një pushim familjar, një fundjavë apo një ngjarje biznesi, “Brezovica” Hotel & SPA është një strehë qetësie mes peisazhit të lavdishëm malor të Sharrit dhe pellgut kullues të lumit Lepenc.

NJË BOTË NË VETE

“Brezovica” Hotel & Spa është i vetmi hotel me pesë yje në Brezovicë. Mysafirët mund të zgjedhin nga 72 dhoma të mobiluara në një stil luksoz-modern, secila prej tyre ofron një pamje spektakulare mbi të gjithë perlën e Brezovicës. Dhomat dhe suitat moderne me dizajnin dhe arkitekturën unike kombinojnë një përzierje elegance, funksionaliteti dhe qëndrueshmërie

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Brezovica Hotel

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Udhëtim, Mikpritje & Turizëm
Telefoni
049 301 030 049 301**** Shfaq
Vendndodhja
Ferizaj