Casa Rita Restaurant

Prishtina

Rreth Casa Rita Restaurant

Filloni drekën ose darkën tuaj duke e lënë veten të kënaqeni nga shijet e detit tonë Mesdhe Nga një supë me midhje, te levreku, të një pjatë me ushqime, shefi ynë sigurim do të jetë në gjendje të këshillojë për me të mirat.


Në menunë tonë do të gjeni të gjitha shijet e tokës sonë dhe kuzhinën italiane. Beef Tenderlion me salcë Fondo Bruno, spageti me molusqe ose karavidhe dhe shumë more.


Të skuqura të thyera, supa, karpacio por edhe entrecôte dhe prerje për adhuruesit e mishit.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Casa Rita Restaurant

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Themelimi
2014
Telefoni
048 350 333 048 350**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina