CHOCOWORLD KOSOVA

Prishtina

Rreth CHOCOWORLD KOSOVA

Chocoworld është zinxhiri më i madh i kafeneve me çokollatë në botë. Marka jonë u themelua në vitin 2010 dhe sot ne u shërbejmë mijëra klientëve çdo ditë me 96 degë në 8 vende të ndryshme, dhe ne bashkojmë shijet e mrekullueshme të Chocoworld.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga CHOCOWORLD KOSOVA

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Themelimi
2010
Telefoni
chocoworld.pr01@gmail.com chocoworld.pr01@gmail**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina