Classic Hotel Prizren

Prizren

Rreth Classic Hotel Prizren

Mirë se vini në hotelin tonë luksoz, ku shërbimi i jashtëzakonshëm plotëson komoditetet e klasit botëror. Hoteli ynë ofron akomodime mahnitëse me pamje të lë pa frymë, orendi elegant dhe shtretër të rehatshëm për një gjumë të mirë. Pavarësisht nëse jeni këtu për biznes apo kënaqësi, stafi ynë miqësor është i përkushtuar për t’ju ofruar një qëndrim të paharrueshëm. Shijoni opsionet tona të shijshme të ngrënies në vend, qendrën moderne të fitnesit dhe shërbimet e këndshme spa. Ne ofrojmë gjithashtu një shumëllojshmëri dhomash takimesh dhe hapësirash për ngjarje për të pritur ngjarjen tuaj të ardhshme të korporatës ose rastin e veçantë. Rezervoni qëndrimin tuaj me ne sot dhe përjetoni luksin dhe rehatinë maksimale.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Classic Hotel Prizren

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Udhëtim, Mikpritje & Turizëm
Telefoni
044 734 000 044 734**** Shfaq
Vendndodhja
Prizren