DOLCETTO VJOSA

Prishtina

Rreth DOLCETTO VJOSA

Mirë se vini në dyqanin tonë të ëmbëlsirave artizanale, ku jemi të specializuar në krijimin e ëmbëlsirave të punuara bukur me dorë, sa të shijshme aq edhe mahnitëse. Kuzhinierët tanë të talentuar të ëmbëlsirave përdorin vetëm përbërësit më të mirë për të krijuar ëmbëlsirat tona, duke përfshirë çokollata premium, fruta të freskëta dhe produkte qumështi me burim vendas.

Pavarësisht nëse jeni duke festuar një rast të veçantë ose thjesht kërkoni një ëmbëlsirë, ne kemi një shumëllojshmëri të gjerë ëmbëlsirash për të zgjedhur, duke përfshirë shije klasike si vanilje dhe çokollatë, si dhe shije më unike si mjaltë livando dhe vaj ulliri rozmarine. Ne ofrojmë gjithashtu shërbime të dizajnit të ëmbëlsirave me porosi, kështu që ju mund të punoni me kuzhinierët tanë të ëmbëlsirave për të krijuar një tortë të veçantë që përputhet në mënyrë të përkryer me vizionin tuaj.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga DOLCETTO VJOSA

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
044 199 424 044 199**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina