ERBLIN XËRXA – Hair Studio

Prishtina

Rreth ERBLIN XËRXA – Hair Studio

Në sallonin tonë të flokëve, ne besojmë se një frizurë e shkëlqyer ka fuqinë t’ju bëjë të ndiheni të sigurt, të bukur dhe të gatshëm për të përballuar botën. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një sërë shërbimesh të krijuara për t’ju ndihmuar të dukeni dhe të ndiheni më mirë.

Stilistët tanë me përvojë janë të apasionuar pas flokëve dhe janë të përkushtuar të qëndrojnë të përditësuar me tendencat dhe teknikat më të fundit. Nëse jeni duke kërkuar për një zbukurim të thjeshtë, një ngjyrë të re të theksuar ose një rinovim të plotë të flokëve, ne mund t’ju ndihmojmë të arrini pamjen që keni ëndërruar.

Ne përdorim vetëm produktet e cilësisë më të lartë për kujdesin e flokëve për t’u siguruar që flokët tuaj të qëndrojnë të shëndetshëm dhe të bukur, dhe ne ofrojmë rekomandime të personalizuara bazuar në llojin dhe nevojat tuaja të flokëve.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga ERBLIN XËRXA – Hair Studio

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Produkt & Shërbim
Telefoni
044 409 701 044 409**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina