Fly Hello Travel

Prishtina

Rreth Fly Hello Travel

Po kërkoni aventurën tuaj të radhës? Lëreni kompaninë tonë të udhëtimit t’ju ndihmojë të zbuloni botën! Nëse jeni duke kërkuar një arratisje relaksuese në plazh ose një ekspeditë plot aksion, ne kemi destinacionin dhe itinerarin e përsosur për ju. Ekipi ynë i ekspertëve me përvojë të udhëtimit do të punojë me ju për të krijuar një udhëtim të personalizuar të përshtatur për interesat dhe buxhetin tuaj. Plus, ne ofrojmë mbështetje 24/7 gjatë udhëtimeve tuaja, në mënyrë që të keni paqe mendore duke e ditur se jemi gjithmonë këtu për t’ju ndihmuar. Rezervoni aventurën tuaj të radhës me ne dhe le të fillojë udhëtimi!

Lokacioni

Agjensine tone mund ta gjeni ne Prishtine me lokacion,aty thjesht cdoku permes asistences ne rrjetet sociale/email/mobil.

Cili eshte produkti yne i preferuar

Destinacionin te cilin ju e kerkoni,ne e kemi te preferuar.Duke filluar nga pakot ne rajon deri tek ishujt me tropikal.

Si mund te rezervoj?

Ju mund te beni rezervimet e juaja ne cdo moment.Permes email,rrjeteve sociale,apo thirrjeve ne numrat tane mobil.Ne jemi 24/7 online per te ofruar sherbimet qe ju kerkoni

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Fly Hello Travel

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Udhëtim, Mikpritje & Turizëm
Telefoni
044 335 300 044 335**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina