Gerti Pizza

Suharekë

Rreth Gerti Pizza

“Përjetoni picën autentike italiane si kurrë më parë me Gerti Pizza-n. Picat tona të punuara me dorë janë bërë me përbërës të freskët, cilësor dhe të gatuara në perfeksion për një shije krokante dhe të shijshme. Pavarësisht nëse preferoni margherita tradicionale apo diçka më aventureske, menyja jonë e gjerë ofron një shumëllojshmëri opsionesh për të kënaqur çdo dëshirë. Ejani të shijoni ndryshimin me Gerti Pizza sot.”

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Gerti Pizza

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
049 604 400 049 604**** Shfaq
Vendndodhja
Suharekë