GJIKS & CHICKS

Prishtina

Rreth GJIKS & CHICKS

GJIKS & CHICKS ofrojmë një sërë pjatash të shijshme tradicionale koreane që do të kënaqin shijet tuaja.Nga bulgogi i shijshëm dhe pula e skuqur krokante te bibimbap-i i përzemërt dhe tteokbokki pikant, menyja jonë ka diçka për të gjithë.

Kuzhinierët tanë përdorin vetëm përbërësit më të freskët dhe teknikat autentike të gatimit koreane për të krijuar çdo pjatë. Ne krenohemi që ju ofrojmë një atmosferë komode dhe tërheqëse për të shijuar vaktin tuaj, pavarësisht nëse jeni duke ngrënë me familjen, miqtë ose kolegët.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga GJIKS & CHICKS

Kamarier/e
Prishtina
Kohë e plotë (Full Time)
Restorant & Kafiteri
8 Shtator, 2023
I vlefshëm deri më: 8 October, 2023
Shankist/e
Prishtina
Kohë e plotë (Full Time)
Restorant & Kafiteri
8 Shtator, 2023
I vlefshëm deri më: 8 October, 2023
Asistente e Shitjes
Graçanicë
Kohë e plotë (Full Time)
Restorant & Kafiteri
8 Shtator, 2023
I vlefshëm deri më: 8 October, 2023
Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
048 575 575 048 575**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina