HÖHÉ

Prishtina

Rreth HÖHÉ

HÖHÉ është brend kosovar që ka lansuar në treg produktet premium nga bota e waffle, stroopwafel etj.

Produktet HÖHÉ janë produkte me cilësi shumë të lartë, të freskëta dhe të shëndetshme Shije të reja dhe të veçanta, të mbushura me mjaltë, me kanellë dhe me karamel.

​Janë shumë të shijshme dhe mund të shijohen në çdo kohë. Mund të shoqërohen me çaj ose me kafe, apo edhe si desert.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga HÖHÉ

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Prodhim & Fabrikë
Vendndodhja
Prishtina