Hotel 12

Gjakovë

Rreth Hotel 12

I karakterizuar nga një ambient modern dhe elegant, Hoteli 12 është mishërim i dizajnit të freskët dhe funksionalitetit të lartë (i pajisur me teknologjinë më të fundit) së bashku me një pamje panoramike mbi qytetin e Gjakovës; Hoteli 12 ofron një larmi të gjerë dhomash, duke filluar nga Dhomat Standarde Dyshe, te Junior dhe Royal Suites, dhe një Apartament; ideale për pushimet tuaja të ardhshme, një largim romantik ose një qëndrim të zgjatur. Për të përfunduar më tej qëndrimin tuaj, tre katet e para të ndërtesës së hotelit përfshijnë një qendër tregtare, Food Court, Kafene, Restorant Prestigjioz të Ushqimit të Detit, Shesh lojërash për fëmijë dhe një Fitness, Jacuzzi & Sauna. Hoteli 12 ndodhet gjithashtu brenda 150 metrash nga kinemaja e vetme e qytetit, baret e njohura të natës, kafenetë dhe 5 minuta në këmbë nga pjesa e vjetër e qytetit.

4 arsye për të rezervuar një Hotel 12:

Interieri

Brendësia ofron një dizajn bashkëkohor, me një prekje elegante të dhomave standarde ftuese, suita de-lux dhe akomodim në stil apartamenti të plotësuar me një mini bar, mëngjes kontinental falas, parkim, WIFI, TV dhe kabllo, telefon, gardërobë, pantofla dhe pajisje tualeti. .

Vendodhja

I vendosur në qendër të qytetit, Hoteli 12 ofron një pamje panoramike të Gjakovës, me Kinemanë e vetme të qytetit përballë rrugës dhe një distancë të shkurtër në këmbë nga baret dhe kafenetë e njohura të natës dhe pjesën e vjetër të qytetit.

Koha

Brenda një udhëtimi të shpejtë me ashensor, të ftuarit kanë qasje në një qendër tregtare, Food Court, një restorant ekskluziv peshku dhe Fitness Center & SPA.

Kultura dhe Gastronomia

Njihuni me kulturën shqiptare përmes objekteve të shumta fetare kulturore dhe antike dhe shijoni traditat tona unike dhe të lezetshme të kuzhinës.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Hotel 12

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Udhëtim, Mikpritje & Turizëm
Telefoni
046 12 11 12 046 12 1**** Shfaq
Vendndodhja
Gjakovë