HOTEL GALLA

Fushë Kosovë

Rreth HOTEL GALLA

Në hotelin tonë luksi takohet me komoditetin. Ne krenohemi që u ofrojmë miqve tanë shërbime të jashtëzakonshme dhe një përvojë të paharrueshme. Dhomat tona të bollshme dhe të dizajnuara bukur janë të pajisura me të gjitha lehtësitë që ju nevojiten për ta bërë qëndrimin tuaj të rehatshëm dhe të këndshëm.

Pavarësisht nëse jeni këtu për biznes apo kënaqësi, hoteli ynë ka gjithçka që ju nevojitet për të shfrytëzuar sa më shumë udhëtimin tuaj.

Restoranti ynë në vend ofron një përzgjedhje të shijshme të kuzhinës ndërkombëtare dhe stafi ynë i vëmendshëm është gjithmonë gati për të siguruar që përvoja juaj e ngrënies nuk është asgjë më pak se e jashtëzakonshme.

Ne mezi presim t’ju mirëpresim në hotelin tonë dhe ta bëjmë qëndrimin tuaj një qëndrim vërtet të paharrueshëm.]

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga HOTEL GALLA

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Udhëtim, Mikpritje & Turizëm
Telefoni
049 382 382 049 382**** Shfaq
Vendndodhja
Fushë Kosovë