HOTEL INTERNATIONAL PRISHTINA

Prishtina

Rreth HOTEL INTERNATIONAL PRISHTINA

HIP është një kompleks me një pamje të bukur mbi Prishtinën, ku ju mund të qëndroni për një pushim të mrekullueshme. Një oazë e vërtetë që ju ofron dy restorante me ushqime franceze, italiane dhe tradicionale. Me një infrastrukturë të madhe të qytetit për organizimin e seminareve. Me barin INTERMECO dhe piano bar, ju ofrojmë një qëndrim të paharrueshëm. Ne ofrojmë një SPA elitare, qendër fitnesi dhe pishinën e brendshme më të madhe të qytetit.

Me 550 metra katror SPA qendra jonë ju ofron një relaks të paharrueshëm. Është i kompletuar me një Pishinë me një gjatësi prej 16 metra, Jaccuzzi, Saune, Fitnes dhe masazh. Gjatë qëndrimit tuaj mund të shërbeheni me pije të ndryshme si kafe, minerale dhe kokteje.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga HOTEL INTERNATIONAL PRISHTINA

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Udhëtim, Mikpritje & Turizëm
Telefoni
038 600 222 038 600**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina