Lonki’s Food

Ferizaj

Rreth Lonki’s Food

Ofrojmë ëmbëlsira, kekë të ndryshëm, gurabija, pite dhe kifle me porosi.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Lonki’s Food

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
045 243 443 045 243**** Shfaq
Vendndodhja
Ferizaj