Mantro Caffe & Food

Prishtina

Rreth Mantro Caffe & Food

Mantro Caffe and Food është një kafene komode që ofron një menu të larmishme ushqimesh dhe pijesh për të kënaqur çdo dëshirë. Nga kafeja dhe çaji i sapokrijuar deri te opsionet e përzemërta të mëngjesit, sanduiçët, mbështjelljet dhe sallatat, Mantro Caffe and Food ka diçka për të gjithë.

Për mëngjes, ju mund të zgjidhni nga opsionet si omëleta, petullat dhe waffles, ose të zgjidhni një opsion më të shëndetshëm si bollgur ose parfe kos. Menuja e drekës përfshin një sërë sanduiçe, sallata të bëra me përbërës të freskët dhe me cilësi të lartë.

Nëse jeni duke kërkuar për një kafe të shpejtë në lëvizje ose një vakt ulur me miqtë, Mantro Caffe and Food ju mbulon. Me një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse, staf miqësor dhe ushqim e pije të shijshme, kjo kafene është e sigurt që do të bëhet një vend i preferuar për vendasit dhe vizitorët.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Mantro Caffe & Food

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
049 726 282 049 726**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina