Marco Polo’s

Prishtina

Rreth Marco Polo’s

Marco Polo’s ofron një vend të qetë dhe komod, me gatime të shijshme mishi dhe ushqim deti.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Marco Polo’s

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Blerje & Shitje
Telefoni
044 165 754 044 165**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina