Massa Restaurant

Obiliq

Rreth Massa Restaurant

Mirësevini në restorantin tonë! Ne krenohemi që ofrojmë ushqime të shijshme të bëra vetëm me përbërësit më të freskët. Menuja jonë përmban një gamë të gjerë opsionesh për t’iu përshtatur të gjitha shijeve, nga ushqimi klasik i rehatisë deri te shijet ndërkombëtare.
Ne besojmë se darka jashtë duhet të jetë një përvojë e paharrueshme, prandaj ne përpiqemi të krijojmë një atmosferë të ngrohtë dhe tërheqëse për mysafirët tanë. Stafi ynë miqësor dhe i ditur është gjithmonë i gatshëm për të bërë rekomandime dhe për të siguruar që përvoja juaj e ngrënies nuk është aspak e jashtëzakonshme.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Massa Restaurant

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
044 404 505 044 404**** Shfaq
Vendndodhja
Obiliq