Matu Bistro

Prishtina

Rreth Matu Bistro

Ne krenohemi që ofrojmë një atmosferë të ngrohtë dhe tërheqëse që ndihet si në shtëpinë tonë. Menuja jonë përmban pjata klasike bistro me një ndryshim modern, duke përdorur vetëm përbërësit më të mirë dhe më të freskët të marrë nga fermerët dhe furnitorët vendas.

Ekipi ynë i kuzhinierëve të aftë është i apasionuar pas krijimit të ushqimeve të shijshme dhe komode që do t’ju bëjnë të ndiheni të kënaqur dhe të ushqyer. Nga supat dhe sallatat tona të bëra vetë deri te ushqimet e shijshme dhe ëmbëlsirat tona dekadente, çdo pjatë përgatitet me kujdes dhe vëmendje ndaj detajeve.

Stafi ynë miqësor dhe i vëmendshëm është gjithmonë i lumtur t’ju ndihmojë të lundroni në menunë tonë dhe t’ju rekomandojmë verën ose birrën e përsosur për të plotësuar vaktin tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një drekë të shpejtë, një darkë romantike për dy ose një mbledhje me miqtë, bistro jonë është vendi i përsosur për t’u çlodhur dhe për të shijuar një vakt të shijshëm në një mjedis të relaksuar dhe mikpritës.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Matu Bistro

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
048 299 948 048 299**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina