Merr Taxi

Gjakovë

Rreth Merr Taxi

Mirësevini në kompaninë tonë të taksive! Ne jemi të përkushtuar t’ju ofrojmë shërbimet më të mira të mundshme të transportit në kohën e duhur dhe efikase. Drejtuesit tanë me përvojë dhe automjetet e mirëmbajtura sigurojnë një udhëtim të rehatshëm dhe të sigurt për ju në destinacionin tuaj të dëshiruar. Pavarësisht nëse keni nevojë për një udhëtim në aeroport, një takim pune ose një natë jashtë në qytet, ne ju kemi mbuluar. Me sistemin tonë të përshtatshëm të rezervimeve në internet dhe mbështetjen e klientit 24/7, ju mund të planifikoni lehtësisht udhëtimin tuaj dhe të shijoni paqen e mendjes duke e ditur se ne do të jemi aty për t’ju marrë në kohë. Pra, rri duarkryq, relaksohuni dhe na lejoni të kujdesemi për nevojat tuaja të transportit.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Merr Taxi

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Automobilistikë & Transport
Telefoni
0800 800 20 0800 80**** Shfaq
Vendndodhja
Gjakovë