Milky Kosova

Prishtina

Rreth Milky Kosova

Mirë se vini në dyqanin tonë komod kreperi dhe kafene! Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të shijshme krepash të shijshme dhe të ëmbla, të bëra të freskëta me porosi me përbërësit më të mirë. Kombinoje krepin tuaj me një filxhan kafeje të nxehtë, të bërë nga kokrra të pjekura në vend, për vaktin perfekt në çdo kohë të ditës. Nëse jeni duke kërkuar për një rostiçeri të shpejtë, një mëngjes të qetë ose një drekë të kënaqshme, kafeneja dhe kafeja jonë është vendi ku duhet të jeni. Ejani bashkohuni me ne dhe shijoni shijet e Francës!

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Milky Kosova

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
044 555 589 044 555**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina