Mobileria Rilindi-F

Ferizaj

Rreth Mobileria Rilindi-F

Në Rilindi Furniture, ne i jemi përkushtuar krijimit të pjesëve të bukura dhe funksionale për shtëpinë për më shumë se 20 vjet. Ekipi ynë i mjeshtrit dhe stilistëve të aftë punojnë së bashku për t’ju sjellë mobiljet më cilësore me një çmim të përballueshëm.

Ne besojmë se të gjithë duhet të kenë akses në mobilje elegante dhe të punuara mirë, dhe për këtë arsye ne ofrojmë një gamë të gjerë produktesh që i përshtaten çdo shije dhe buxheti. Nga pjesët klasike tradicionale deri tek modelet moderne dhe bashkëkohore, ne kemi diçka për të gjithë.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Mobileria Rilindi-F

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Prodhim & Fabrikë
Telefoni
044 637 235 044 637**** Shfaq
Vendndodhja
Ferizaj