Mobileria Walker

Çagllavicë

Rreth Mobileria Walker

Walker, ju mund të gjeni një komplet divanesh unik dhe perfekt në dizajn, mund të keni mobiljet tuaja të preferuara me dhjetëra opsione të ndryshme ngjyrash dhe pëlhurash.

Përveç mbajtjes së kënaqësisë së klientit në radhë të parë, dëshirojmë t’ju kënaqim edhe me një periudhë garancie 2-vjeçare.

Ju mirëpresim të vizitoni degën tonë për të parë nga afër modelet tona ose mund të na kontaktoni përmes llogarive tona në rrjetet sociale.

Nga kompletet e dhomave të gjumit te kompletet e dhomave të ngrënies, nga kompletet e divaneve te njësitë e televizorit, nga divanet e qosheve te aksesorët e mobiljeve, gjithçka që dëshironi në shtëpinë tuaj është në Walker.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Mobileria Walker

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Prodhim & Fabrikë
Telefoni
044 303 550 044 303**** Shfaq
Vendndodhja
Çagllavicë