Moneta Lounge Bar

Ferizaj

Rreth Moneta Lounge Bar

Moneta Lounge Bar është një destinacion i sofistikuar dhe elegant që ofron një atmosferë tërheqëse për ata që kërkojnë një vend për t’u çlodhur dhe për të shijuar kokteje të shijshme.

Brendësia e lokalit është e dekoruar me shije, duke krijuar një ambient të ngrohtë dhe të rehatshëm që është perfekt si për mbledhjet intime ashtu edhe për grupet më të mëdha. Zona e ndenjes është e kompletuar me ndenjëse të rehatshme dhe ndriçim të dobët, duke e bërë atë një vend ideal për një takim romantik ose një natë me miqtë.

Moneta Lounge Bar ofron gjithashtu një menu me meze dhe kafshata të lehta për të plotësuar përzgjedhjen e tyre mbresëlënëse të pijeve. Pavarësisht nëse jeni në humor për një koktej klasik apo diçka më aventureske, banakierët ekspertë në Moneta Lounge Bar do të krijojnë një pije që i përshtatet në mënyrë të përkryer shijeve tuaja.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Moneta Lounge Bar

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
043 911 888 043 911**** Shfaq
Vendndodhja
Ferizaj