Monroe

Prishtina

Rreth Monroe

Monroe Bar është një ambient elegant dhe i sofistikuar që ofron një përvojë unike bar për ata që kërkojnë një natë jashtë. Me dekorin e tij elegant, ndenjëset e rehatshme dhe përzgjedhjen mbresëlënëse të pijeve, Monroe Bar është vendi i përsosur për t’u çlodhur dhe për t’u shoqëruar. Ato ofrojnë një listë të gjerë koktejesh klasike, birra artizanale dhe verëra të shkëlqyera, si dhe një sërë pijesh kreative dhe sezonale që me siguri do t’i bëjnë përshtypje edhe shijes më dalluese. Pavarësisht nëse jeni në humor për një pije klasike të modës së vjetër ose një spritz në modë, banakierët ekspertë në Monroe Bar do të krijojnë një pije që i përshtatet në mënyrë të përkryer shijeve tuaja. Me ambientin e tij intim dhe shërbimin e vëmendshëm, Monroe Bar është vendi i përsosur për një mbrëmje takimi ose një natë jashtë me miqtë.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Monroe

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
044 945 047 044 945**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina