My Way Lounge Bar

Prishtina

Rreth My Way Lounge Bar

My Way ofrojmë një atmosferë të relaksuar dhe të sofistikuar për ju për të shijuar një shumëllojshmëri të gjerë të pijeve dhe koktejeve. Bari ynë është vendi i përsosur për t’u çlodhur pas një dite të gjatë ose për t’u takuar me miqtë në një mjedis të rehatshëm dhe tërheqës.

Ne krenohemi me përzgjedhjen tonë të gjerë të verërave, birrave, pijeve alkoolike dhe koktejeve të veçanta, të gjitha të krijuara me kujdes nga banakierët tanë të aftë. Pavarësisht nëse preferoni një koktej klasik apo diçka më unike, ne kemi diçka për çdo shije dhe rast.

Përveç menusë së pijeve tona, ne ofrojmë gjithashtu një përzgjedhje të kafshonjeve të lehta dhe pjatave të vogla për të plotësuar pijet tuaja. Zona jonë e ndenjjes ofron një ambient të rehatshëm dhe intim për ju që të shijoni pijet dhe kafshatat tuaja, me ndenjëse të rehatshme dhe një dekor elegant.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga My Way Lounge Bar

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
045 515 383 045 515**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina