N’Peshk Terrace Restaurant

Prishtina

Rreth N’Peshk Terrace Restaurant

Mirësevini në restorantin tonë të detit, ku shërbejmë ushqimet më të freskëta dhe më të shijshme në qytet. Menuja jonë përmban një gamë të gjerë opsionesh ushqimesh deti, nga peshqit dhe patatet e skuqura klasike deri te bishtat e karavidheve të shijshëm dhe gjithçka në mes.

Ne jemi të përkushtuar të përdorim vetëm përbërësit e cilësisë më të lartë, me burim nga furnitorë të besuar që ndajnë pasionin tonë për ushqimet e detit me shije të shkëlqyer. Kuzhinierët tanë kanë vite përvojë në përgatitjen e pjatave me ushqim deti në perfeksion, duke përdorur teknika tradicionale dhe shije inovative për të krijuar një përvojë ngrënieje që nuk do ta harroni shpejt.

Pavarësisht nëse jeni në humor për një sallatë të lehtë dhe freskuese me ushqim deti, një supë të përzemërt me ushqim deti ose një pjatë deti gërryes, ne kemi diçka për të kënaqur çdo dëshirë. Dhe me atmosferën tonë të ngrohtë dhe mikpritëse, shërbimin e vëmendshëm dhe çmimet e përballueshme, do të ndiheni si në shtëpinë tonë që në momentin që do të kaloni nëpër dyert tona.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga N’Peshk Terrace Restaurant

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
045 840 850 045 840**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina