OTHMAN MALL

Fushë Kosovë

Rreth OTHMAN MALL

Othman është dyqan i enëve të kuzhinës, ne ofrojmë një gamë të gjerë veglash dhe aksesorësh kuzhine me cilësi të lartë për t’ju ndihmuar të përfitoni sa më shumë nga përvoja juaj e gatimit dhe pjekjes. Nga enët e gatimit dhe enët e pjekjes tek pajisjet dhe pajisjet, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të krijuar ushqime dhe ushqime të shijshme në kuzhinën tuaj të shtëpisë.

Produktet tona janë zgjedhur me kujdes nga markat kryesore të njohura për qëndrueshmërinë, funksionalitetin dhe stilin e tyre. Pavarësisht nëse jeni një kuzhinier profesionist apo kuzhinier në shtëpi, ne kemi diçka për të gjithë. Stafi ynë miqësor dhe i ditur është gjithmonë në dispozicion për t’ju ndihmuar me çdo pyetje që mund të keni dhe për t’ju ofruar këshilla të ekspertëve për t’ju ndihmuar të zgjidhni enët e përsosura të kuzhinës për nevojat tuaja.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga OTHMAN MALL

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Logjitstikë & Furnizim
Telefoni
049 325 154 049 325**** Shfaq
Vendndodhja
Fushë Kosovë