Pano Pizza

Prishtina

Rreth Pano Pizza

Pano Pizza ne jemi të specializuar në krijimin e picës perfekte për të kënaqur dëshirat tuaja. Kuzhinierët tanë ekspertë përdorin vetëm përbërësit më të freskët për të krijuar një shumëllojshmëri të picave të shijshme dhe të shijshme që me siguri do të kënaqin çdo shije.

Pavarësisht nëse jeni në humor për një picë klasike Margherita ose diçka pak më aventureske si pica jonë pikante me pepperoni, ne ju kemi mbuluar. Dhe nëse jeni duke kërkuar për diçka më të lehtë, ne ofrojmë gjithashtu një përzgjedhje sallatash dhe pako për të plotësuar vaktin tuaj.

Në picerinë tonë, ne besojmë se ushqimi i mirë duhet të ndahet me shoqërinë e mirë. Pra, pavarësisht nëse jeni duke ngrënë me miqtë dhe familjen ose jeni duke marrë një ushqim të shpejtë, ne garantojmë një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse që do t’ju bëjë të ndiheni si në shtëpinë tuaj.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Pano Pizza

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
048 86 86 86 048 86 8**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina