Papa’s Pita

Prishtina

Rreth Papa’s Pita

Papa’s Pita – me ushqime të freskëta dhe të shijshme nga dora e babait me përvojë shumëvjeçare.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Papa’s Pita

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
045 133 330 045 133**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina