Pastiçeria Karamel

Prizren

Rreth Pastiçeria Karamel

Pasticeria Karamel vendi ideal per te kaluar kohë me familje dhe për ti shijuar desertet tona.

Një ëmbëlsirë fillon kur një hobi kthehet në biznes.

Dashuria për të gatuar për familjen e saj dhe për t’i parë ata të lumtur dhe të kënaqur, e bën atë të dëshirojë ta ndajë këtë ndjenjë me të gjithë. Qëllimi i Pasticeris Karamel është të përgatisni ëmbëlsirën që keni merituar pas një dite të gjatë në punë, në shkollë ose menjëherë pas çdo vakti.

Këtu ka gjithmonë kohë për çaj dhe tortë!

Çdo tortë dhe filxhan çaj përgatitet me dashuri dhe kujdes përpara se të vendoset në duart e klientëve të saj të dashur. Pasticeria Karamel ka besimin se ajo që vjen nga zemra do të arrijë në zemër.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Pastiçeria Karamel

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
044 336 700 044 336**** Shfaq
Vendndodhja
Prizren