PIZZA HOUSE

Prishtina

Rreth PIZZA HOUSE

Mirë se vini në Pizza House, destinacioni i fundit për adhuruesit e picave! Picat tona janë të bëra me përbërësit më të mirë dhe të shërbyera të nxehta dhe të shijshme. Ne ofrojmë një shumëllojshmëri picash që i përshtaten çdo shijeje, nga margarita klasike deri te opsionet e adhuruesve të mishit dhe vegjetarianët.

Në Pizza House, ne besojmë se pica duhet të shijohet nga të gjithë, kjo është arsyeja pse ne ofrojmë gjithashtu opsione pa gluten dhe vegan. Mbushjet tona janë me burim nga fermerët dhe furnitorët vendas, duke siguruar që ju të merrni përbërësit më të freskët dhe me cilësi më të lartë.

Pavarësisht nëse jeni duke ngrënë ose duke porositur për dërgesë, ne garantojmë që përvoja juaj e picës në Pizza House do të jetë e paharrueshme. Ejani dhe na vizitoni sot dhe zbuloni pse jemi pica më e mirë në qytet!

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga PIZZA HOUSE

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
046 526 526 046 526**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina