Restaurant Adriatiku

Obiliq

Rreth Restaurant Adriatiku

Mirë se vini në restorantin tonë me ushqim deti, ku ju çojmë në një udhëtim kuzhine nëpër thellësitë e oqeanit. Menuja jonë është krijuar me kujdes për të shfaqur ushqimet më të mira dhe më të freskëta të detit në dispozicion, me burim nga peshkatarët vendas dhe nga peshkimi i qëndrueshëm.

Kënaquni me pjatat tona të njohura, si p.sh. oktapodin tonë të shijshëm të pjekur në skarë ose rrotullat tona të shijshme të karavidheve, ose provoni diçka të re me specialet tona të përditshme që përmbajnë kapje sezonale. Stafi ynë i ditur dhe miqësor është gjithmonë i lumtur t’ju udhëheqë përmes menusë dhe t’ju rekomandojë çiftimin e përsosur të verërave për të përmirësuar përvojën tuaj të ngrënies.

Me atmosferën tonë komode dhe pamjet mahnitëse buzë detit, restoranti ynë me ushqim deti është vendi i përsosur për një darkë romantike, një festë familjare ose një natë me miqtë. Pra, ejani dhe bashkohuni me ne për një festë të paharrueshme me ushqim deti që do t’ju lërë mall për më shumë.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Restaurant Adriatiku

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
049 654 300 049 654**** Shfaq
Vendndodhja
Obiliq