Restaurant “Natyra” Mitrovicë

Mitrovicë

Rreth Restaurant “Natyra” Mitrovicë

Shijoni ushqime të freskëta dhe të shijshme në një ambient relaksues.
Ju mirëpresim!

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Restaurant “Natyra” Mitrovicë

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
049 640 123 049 640**** Shfaq
Vendndodhja
Mitrovicë