Restaurant Pause

Prishtina

Rreth Restaurant Pause

Mirësevini në restorantin tonë! Ne ofrojmë gatime të shijshme të përgatitura me përbërësit më të freskët. Nga meze të shijshme deri te ushqimet e shijshme dhe ëmbëlsirat dekadente, menyja jonë ka diçka për të gjithë. Ejani të darkoni me ne dhe përjetoni përzierjen perfekte të ushqimit të jashtëzakonshëm dhe mikpritjes së ngrohtë.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Restaurant Pause

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
049 710 007 049 710**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina