Restaurant Premium

Gjilan

Rreth Restaurant Premium

Ambient exclusiv per dasma dhe evente të ndryshme Restaurant “PREMIUM”.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Restaurant Premium

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
049 252 555 049 252**** Shfaq
Vendndodhja
Gjilan