Semitronix HOTEL

Prishtina

Rreth Semitronix HOTEL

ÇFARË JU PRET
Sapo të mbërrini, do të merrni një pritje të ngrohtë nga ekipi ynë i vëmendshëm dhe i dashur, i cili do të jetë më se i lumtur t’ju ndihmojë të zgjidhni dhomën e duhur.

Dhomat tona janë të dizajnuara për të përmbushur çdo nevojë tuajën dhe shërbimi në dhomë është në dispozicionin tuaj 24 orë në ditë, në mënyrë që të mund të hani mëngjes në shtrat ose një drekë në ballkonin tuaj të gjerë privat.

Përndryshe, ju mund të pushoni në atmosferën komode të restorantit tonë dhe tarracës së tij në katin e fundit, ose nëse dëshironi të shijoni kënaqësitë e notit, ju ftojmë të përdorni pishinën, unike ndër hotelet e Prishtinës, një pishinë me një pamje mahnitëse panoramike. .

Pasi të keni kaluar një ditë plot ngjarje, trajtojeni veten me një seancë qetësuese në saunën tonë ose bëni një hap më tej dhe përkëdheli veten me një masazh në dhomën tonë të mrekullueshme të masazhit.

RRETH RESTAURANTIT

Pjatat shumëngjyrëshe dhe aromatike të përgatitura nga Shefi ynë dhe ekipi i tij, shërbimi i patëmetë i kombinuar me pamjet panoramike të mrekullueshme nga kati i 9-të e bëjnë “Nalt” një eksperiencë të paharrueshme ngrënieje për ju dhe miqtë, familjen apo kolegët tuaj.

TAKONI EKZELENCËN

Hotel Semitronix është vendi i përsosur për takimin tuaj të ardhshëm, programin e trajnimit ose seminarin. Sallat tona të konferencave kanë kontrolle individuale të ndriçimit, zërit dhe temperaturës. Ne ofrojmë fleksibilitet dhe shkathtësi për të përmbushur kërkesat e sotme të biznesit. Stafi ynë miqësor dhe profesional koordinon dhe zbaton detajet e nevojshme për ta bërë ngjarjen tuaj produktive dhe pa stres.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Semitronix HOTEL

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
049 740 222 049 740**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina