Shija Bakery & Coffe

Fushë Kosovë

Rreth Shija Bakery & Coffe

Mirësevini në furrën tonë! Ne jemi të specializuar në produktet e sapopjekura të bëra me përbërësit më të mirë. Nga kroasantët e shkrifët deri te ëmbëlsirat, ëmbëlsirat tona me siguri do të kënaqin shijen tuaj. Ndaloni sot dhe trajtojini vetes diçka të shijshme!

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Shija Bakery & Coffe

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
049 563 591 049 563**** Shfaq
Vendndodhja
Fushë Kosovë