Sirius Hotel

Prishtina

Rreth Sirius Hotel

Mirësevini në Hotel Sirius, i vendosur në zemër të Prishtinës! Hoteli ynë mahnitës u ofron miqve një qëndrim luksoz dhe të rehatshëm në zemër të qytetit. Me dekorin tonë elegant, dhomat e bollshme dhe komoditetet e nivelit të lartë, ne përpiqemi t’i ofrojmë çdo mysafiri një përvojë të paharrueshme.

Që nga momenti që hyni në hollin tonë, do të përshëndeteni nga stafi ynë miqësor, i cili është i përkushtuar për të siguruar që qëndrimi juaj të jetë sa më i këndshëm. Pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar për biznes apo për kënaqësi, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për ta bërë qëndrimin tuaj të rehatshëm dhe komod.

Ju ftojmë të eksploroni faqen tonë të internetit dhe të zbuloni gjithçka që ofron Hotel Sirius. Ne mezi presim t’ju mirëpresim në hotelin tonë të bukur dhe t’ju ofrojmë një përvojë të jashtëzakonshme që do ta vlerësoni për vitet në vijim.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Sirius Hotel

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Udhëtim, Mikpritje & Turizëm
Telefoni
038 222 280 038 222**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina