Sonder

Prishtina

Rreth Sonder

Restorant në qendër të Prishtinës, ejani për bagels të bërë në shtëpi, pjata speciale për mëngjes dhe darka komode.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Sonder

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
049 206 092 049 206**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina